Jdi na obsah Jdi na menu
 


Charaktery

13. 11. 2008

1.Matt

Věk-19

Celé jméno- Matt Stronman

Záliby- Grafity, kopaná, rugby(vždycky dostane po tlamě) 

 

ObrazekDabing- Matěj Mádr

Nejlepší přítel- Sex

Častá hláška-- COOŽŽEE??

Popis- Hlavní postava seriálu Matt se vyznačuje především svojí ne příliš velkou inteligencí, rád čmárá po zdech všelijaké blbosti( i když nakonec to může dopadnou jako v epizodě 1×1). Nesnáší svého bratra Lancyho, ačkoli s ním pracoval v MC Donaldu jako brigádník. Na planetě Zemi akorát studoval poslední ročník na Střední škole zednické a snažil se vydělat si na nějakou „nadupanou“ motorku. Zrovna před jeho šťastnou výhrou ho vyhodili z práce v MC Donaldu, naštěstí vyhrál v soutěži o zájezd na nově objevenou planetu Pars, o které je v podstatě celý seriál, ze začátku to vpadalo, že Matt na planetě nebude příliš šťastný, ovšem potom se spřátelí s mimozemským maníkem Sexem a spolu s ním si užívá různé dobrodružství.

Zajímavosti- Pracoval v MC Donaldu a místo „chutných“ jídel podával lidem ptačí moč a podobné chuťovky, když mu bylo 10 zabil nešťastnou náhodou svojí vlastní matku hadicí od vysavače, 90% grafity ve městě nastříkal právě Matt, Matt je postava v podstatě obkreslená ode mě(M.Mádra), především co se týče vzhledu a účesu, jen Mattovu typickou bradku ještě bohužel nemám. -

-

-

-

-

-

-

2.Lancy

- Věk-23 let

Celé jméno- Lancy Stronman

Záliby- Jídlo, jídlo, jídlo, jídlo, pití a ještě jídlo Obrazek

Dabing- Mates Mádr

Nej. přítel- Jeho vlastní špeky

Častá hláška- Mazééééééj!

Popis- Na první pohled celkem sympatický tlusťoušek, ovšem myslím, že už po shlédnutí prvního dílu vám zrovna do oka nepadne, je to protivnej, tlustej, rozežranej, vzteklej cápek, který s málokým vychází, všechno ho štve, jediné z čeho má radost je žrádlo, pořád by jen jedl, je to také bratr Matta, no, chudák Matt.

Zajímavosti- Původně měl být Lancy jen kamarádem Matta, se ale Matěj M. rozhodl, že je dá do jedné rodiny. Lancy pracoval spolu s Mattem v MC.Donaldu, kde svoje choutky na jídlo více než ukojil, moc dlouho si to tam ale neužil. Když ho poprvé napadlo, jakou by dal Lancymu hlášku, napadlo ho „Táhni do pí…“, ale tak samozřejmě je to kravina, snaží se přeci jen o kulturní seriál, takže „Mazééj“ snad bude stačit.

-

-

-

-

-

-

-

-

3. Sex

Věk-- 80 let

Celé jméno- Mitsmurej Hhniškuporocekororopič 

Záliby- Mlácení Crosse, výchova jeho syna WaltaObrazek

Dabing- Matěj Mádr

Nej. přítel- Matt

Častá hláška- Nejsem zdvořilej!

Popis- Sex je takový vztekloun, rád mlátí Crosse, který ho mimochodem občas dost prudí, rád si hraje na vzorného otce, ale jde mu to jen s těží, nesnáší rock, i přesto, že bydlí v rockovém klubu, pracuje jako policajt, ale i když rád pomáhá, nesnáší, když mu někdo říká, že je zdvořilý.

Zajímavosti- Sex byl na vymyšlení asi nejnáročnější postava, hrozně dlouho mi trvalo, než jsem mu dal tento vzhled, původně měl vypadat úplně jinak, tady je obrázek jeho první verze. To co má Sex nad pusou není knír, jak jste si možná mysleli, je to speciální dýchací nástroj jeho rasy, který mu umožňuje dýchat v jakémkoliv prostředí. Rovněž to, co má pod pusou není bradka, ale .........přirození…proto ho taky jeho syn Walt ještě nemá, přirození u Sexova druhu roste až v 50 letech. Děsit se však až tak nemusíte, Sexův druh se dožívá až 800 let.

-

-

-

-

-

-

-

-

4. Cross

Věk--15 let

Celé jméno- Cross Rock

Záliby- Hraní na kytaru, občas i na bicí, rock,Obrazek

Dabing- Matěj Mádr

Nej. přítel- kytara

Popis- Cross je prostě jedním slovem vášnivý rocker a hned jak se dozvěděl, že je na Parsu jediný rockový klub(který patří Eddiemu) rozhodl se udělat všechno proto, aby se do něj dostal, nakonec se seznámil se Sexem, který jak se později dověděl je synovec Eddieho, majitele klubu, Sex Crossovi dovolil bydlet ve skladišti klubu, kde bydlí i on a Matt. Bohužel si Sex s Crossem zrovna moc nesedí, Cross je totální idiot a Sex jako vztekloun se moc dlouho neudrží, skoro pořád se spolu hádají, přesto si říkají kamarádi.

Zajímavosti- Cross původně vůbec neměl mít vlasy, měl mít prostě jen tu černou kapucu, ale bez těch vlasů mi přišel takový prázdný. Úplně původně měl být Cross jen taková kostra bez jakéhokoliv oblečení. Možná jste si všimli, že Cross mluví dvěma způsoby, buďto otvírá první pusu a druhý způsob je, že se mu jen zvětšuje a zmenšuje indikátor(připomíná zuby), je to spíš jen takový dodatek, zatím to nemá žádný vliv.